tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

19 Mar 2024

Zapraszamy na Dni Otwarte KANS!

Nadchodzący czas matury to okres ważnych decyzji dotyczących przyszłości zawodowej. Wiesz już, że chcesz zdobyć wiedzę na poziomie studiów wyższych, ale nadal zastanawiasz się, która ścieżka kariery będzie dla Ciebie najlepsza?

Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! Zapraszamy Cię serdecznie na Dni Otwarte KANS, które odbędą się 19 marca 2024 roku w godzinach 9:00 - 13:00 w siedzibie Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze. To będzie doskonała okazja, aby bliżej poznać naszą Uczelnię i zobaczyć, jakie możliwości rozwoju zawodowego możemy Ci zaoferować.

Podczas Dni Otwartych KANS przygotowaliśmy dla Ciebie bogaty program, który obejmuje wykłady, warsztaty, lekcje pokazowe oraz integracyjne spotkanie z naszą społecznością akademicką. Będzie to doskonała okazja porozmawiać z wykładowcami i studentami, poznać naszą ofertę edukacyjną oraz zobaczyć naszą nowoczesną infrastrukturę.

Zarezerwuj sobie tę datę i już teraz zapisz się na wydarzenie, wysyłając e-mail na adres: promocja@kans.pl. Na zgłoszenia chęci udziału czekamy do dnia 11.03.2024. 


Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdziesz TU -> Pobierz program

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z naszym działem promocji:

Cezary Korba: 663 577 482

Katarzyna Zielińska: 509 631 224

 

Dołącz do naszych Dni Otwartych i zacznij planować swoją przyszłość zawodową już dziś! Czekamy na Ciebie!

Powrót wstecz